KONST / Litografier / Serigrafi 13484062
nr 1348 4062
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Serigrafi, Komposition med figurer i stadsmiljö. Signerad, numrerad 181/250. Motivet: 54x39,5 cm
Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:43:54
15/9 09:05:05